چگونگی انتخاب آرایشگر عالی

چگونگی انتخاب میکاپ ارتیست

چگونه یک میکاپ آرتیست (آرایشگر صورت) را انتخاب کنیم؟

می دانیم که، انتخاب یک آرایشگر برای بزرگترین روز شما که روز عروسی تان است می تواند دلهره آور باشد. شما کسی را می خواهید که ظاهر شما را به زیباترین شکل ممکن میکاپ نماید و همچنین با او  ۱۰۰% احساس راحتی کنید.

پس می بایست به چند نکته مهم توجه نمایید:

  1. رسانه های اجتماعی آنها را بررسی کنید. این مورد اولین قدم برای دیدن جدیدترین نمونه کارها و خلاقیت های یک میکاپ آرتیست است. آیا سبک ها و چهره هایی شبیه به خودتان می بینید؟ آیا تنوع زیادی در ظاهر وجود دارد یا همان سبکی است که خیلی روی چهره شما تغییر زیادی انجام نمی شود. از مشتریان دیگر می توانید نظرشان را بپرسید. اینکه آیا چهره شان پس از آرایش چیزی بود که خودشان دوست داشتند؟ همچنین، اگر به دنبال یک آرایشگر حرفه ای عروس هستید، بیشترین کار آنها می بایست عروس باشد مانند عروس سراها.
  2. به وب سایت آنها مراجعه کنید. بدون شک رسانه های اجتماعی یک ابزار عالی هستند. چرا داشتن یک وب سایت مهم است؟ این نشان می دهد که این عروس سرا در به شغل و حرفه خود تعهد جدی دارد. این یک سطح اولیه از خدمات مشتری را نشان می دهد، و راهی برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تیم به شما است.
  3. یک تماس تلفنی برنامه ریزی کنید. گاهی اوقات فقط صحبت کردن و گپ زدن با میکاپ آرتیست، خیال شما را راحت می کند و به شما احساس آرامش عمیق تری می دهد. حتی از طریق اینستاگرام یا وب سایت. نکته کوچک، ایمیل. یا برای تنظیم زمان واقعی از قبل پیامک ارسال کنید.
  4. فروم ها و نظرات را بررسی کنید. گاهی اوقات نمی‌توانید همه را راضی نگه دارید. مطمئناً عروس‌های ناراضی نیز وجود دارند که با ممکن است با نوع آرایش کنار نیایند. بنابراین ببینید علت نارضایتی چیست و میکاپ آرتیست چگونه با آن برخورد می کند و مدیریت بحران انجام می دهد. سپس روی تمام نظرات عالی و مثبت دیگران تمرکز کنید. بدانید که حتی بهترین استایلیست ها نیز نقدهای بدی خواهند داشت.
  5. از خدمات مجالس و تشریفات عروسی خود بپرسید. زیرا بارها هماهنگ کننده عروسی شما قبلاً با استایلیست ها کار کرده است و می تواند نظرات حرفه ای آنها را در مورد کار و حرفه ای بودن یا نبودن آنها به شما ارائه دهد.
  6. بودجه. چقدر حاضرید برای استایل و تجربه روزانه خود هزینه کنید؟ آیا حاضرید برای داشتن بهترین ظاهر و احساس خوب سرمایه گذاری کنید؟ و اینکه آرایشگر از چه پکیج هایی استفاده می کند؟
  7. آیا گزینه های دیگری برای بهتر شدن کارتان وجود دارد؟ آیا هزینه های پنهانی وجود دارد؟ آیا آرایشگر می تواند به شما مراجعه کند؟ اینها همه سؤالات بودجه و هزینه هستند که باید در نظر گرفته می شوند.
  8. چه مدت است که میکاپ آرتیست در این حرفه کار می کند؟ زیرا تجربه کاری مهم است. شما یک شخصی می خواهید که در کار میکاپ خود متخصص باشد، نه کسی که از شما به عنوان تمرین استفاده کند. شما باید یک شاهکار باشید. یک اثر استادانه باشید. فردی را انتخاب کنید که در بسیاری از رنگ های پوست، انواع مو، سن و نژادهای مختلف تجربه داشته باشد. بپرسید سطح تجربه آنها چقدر است و چه مدت است که این کار را انجام می دهند.
  9. به حرف دلت گوش کن. اینکه با چه کسی احساس خوب ارتباط برقرار می کنید و در حین کار با شما صحبت کند نکته مهمی است. انرژی یک نفر می تواند یک اتاق را روشن کند یا آن را خشک کند. آیا کسی را می خواهید که پرانرژی باشد یا به انرژی آرام و ساکتی نیاز دارید تا شما را متمرکز نگه دارد. یک آرایشگر خوب می تواند با نیازهای شما سازگار شود.

امیدواریم این موارد و نکات بتواند به هنگام انتخاب یک آرایشگر عروس به شما کمک کند. می‌دانیم که این مورد می‌تواند بزرگ ‌ترین تصمیم زندگی شما باشد. گاهی اوقات داشتن یک چک لیست به شما این قدرت را می‌دهد که آگاهانه بهترین تصمیم را بگیرید و قبل از عروسی اعصاب خود را آرام کنید. ما می دانیم که شما بهترین انتخاب را برای خود خواهید داشت و عروس سرای مرجان زعیم پور بهترین تجربه روز عروسی را برای شما آرزو می کند.

چگونگی انتخاب آرایشگر خوب

0 230 بازدید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *