میکاپ شاین مازین سالن

میکاپ شاین

بسیاری از ما برای دستیابی به ظاهری درخشان به کمی کمک نیاز داریم. در حالی که محصولات مراقبت از پوستی وجود دارد که می‌توانید به صورت روتین به مراقبت از پوست خود اضافه کنید تا ظاهر پوست خود را روشن کنید. مانند مرطوب‌کننده صورت با اسید گلیکولیک و ماسک زغال چوب. می‌توانید از لوازم آرایش نیز برای درخشندگی پوست خود استفاده کنید.

جهت مشاوره ناخن با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

میکاپ شاین: نکات آرایشی پوست درخشان

مطمئن نیستید دقیقا چطور؟ نگران نباشید. زیبایی پوست خود را به ما بسپارید. به خواندن بهترین نکات آرایشی ما که به زیباتر شدن و درخشان شدن پوست شما کمک می کند ادامه دهید.

با خدمات عروس سرای مرجان زعیم پور (مازین سالن) آشنا شوید.

۵ نکته آرایشی برای درخشان شدن پوست

  1. از لوسیون تقویت کننده درخشندگی استفاده کنید.

یکی از ساده ترین راه ها برای ساختن ظاهری شاین چیست؟

جهت مشاوره میکاپ با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

به دنبال لوسیون روشن‌کننده باشید، مانند تقویت‌کننده  L’Oréal Paris True Match™ Lumi Glotion که در چهار رنگ موجود است. این لوسیون فورا هیدراته و درخشان می‌شود تا درخشش تازه‌ای را به شما بدهد. آن را به تنهایی یا زیر آرایش بمالید. از یکی از سایه‌های روشن‌ برای برجسته‌سازی استفاده کنید و از سایه تیره ‌تر به‌عنوان برنز سراسری یا کانتور استفاده کنید.

مطالب بیشتر دانستنی های زیبایی و سلامتی را از دست ندهید.

  1. قطره های تقویت کننده درخشندگی را به مرطوب کننده یا بیس(Base) میکاپ خود اضافه کنید.

درخشش پوست مهم تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. از قطره‌های تقویت‌کننده درخشندگی L’Oréal Paris True Match™ Lumi Glow Amour، که در دو رنگ جهانی (ساعت طلایی برای درخشش گرم و آفتاب‌گیر و Daybreak برای درخشش خنک) موجود هستند استفاده کنید. خوب تکان دهید. سپس به تنهایی بمالید یا یک یا دو قطره را در کرم پودر یا مرطوب کننده صورت خود مخلوط کنید تا درخشندگی کامل داشته باشد.

  1. از هایلایت های مختلف استفاده کنید.

اگر می‌پرسید چه چیزی می‌تواند حتی بهتر از یک رنگ روشن باشد، پاسخ ترکیب چندین هایلایت است. دلیلی وجود ندارد که شما مجبور شوید برای هر آرایش از یک هایلایتر استفاده کنید. سعی کنید هایلایترهای مختلف را روی نقاط مختلف صورت خود بزنید یا چند تا را با هم مخلوط کنید تا درخشندگی خاص خود را داشته باشد.

پالت هایلایتر در دو طرح رنگی مختلف عرضه می شود، یکی با هایلایتر با رنگ گرم (Sunkissed) و دیگری با رنگ های روشن (Moonkissed).

هر پالت دارای چهار سایه قابل ترکیب است تا به برجسته کردن هر قسمت از صورت شما کمک کند. با استفاده از یک براش، سایه(های) مورد علاقه خود را روی نقاط بلند صورت، از جمله استخوان گونه، استخوان ابرو، پل بینی و گوشه های داخلی چشم خود بکشید.

  1. براش آرایش خود را خیس کنید.

ما درک می کنیم، گاهی اوقات شما واقعاً می خواهید ظاهر آرایش درخشان خود را به سطح بعدی ببرید. هنگامی که حتی براق ترین آرایش هم آن را برش نمی دهد. تنها چیزی که برای رفع نیازهای درخشان خود نیاز دارید کمی آب است. براش آرایشی را که برای هایلایت استفاده می کنید تر کنید تا زمانی که مرطوب شود اما چکه نکند. قبل از فرو بردن آن در هایلایتر پودری. این می تواند کمک کند که هایلایتر شما شبیه نسخه دراماتیک تر و کروم مانند خود به نظر برسد. اعمال کنید، سپس تا حدی بدرخشید.

جهت مشاوره شنیون و خدمات مو با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

  1. بدن خود را نیز روشن کنید.

صورت شما تنها جایی نیست که سزاوار درخشش است. پوست بدن شما نیز باید بدرخشد. یک براش آرایش کرکی را در یک پودر برجسته آغشته کنید. پودر هایلایت L’Oréal Paris True Match™ Lumi Shimmerista برای این کار عالی است و به آرامی آن را روی گردن و استخوان های ترقوه خود بکشید. با یک تاپ یقه اسکوپی ست کنید و ظاهری متمایز داشته باشید.

0 227 بازدید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *